grafika artystyczna a grafika uzytkowa

grafika artystyczna a grafika uzytkowa

Jak nie zakochać się w twoim najlepszym przyjacielem

Czy to możliwe, aby mieć najlepszego przyjaciela płci przeciwnej i nie być romans z nimi? Odpowiedź brzmi tak. Stereotypowo, możemy myśleć jeśli facet i dziewczyna spędzać czas razem więcej niż z innych swoich przyjaciół, to coś więcej niż tylko zwykłej przyjaźni się dzieje między nimi. Ale w świecie tak wielkiej otwartości i equitableness, to jest nasz świat, to już nie potrzebuje Powwow.

grafika artystyczna a grafika uzytkowa

Oto kilka wskazówek, które mogę znaleźć przydatne, ponieważ mój najlepszy przyjaciel jest również człowiek. On daje mi wszystkie powody, aby zakochać się w nim, bo on jest taki typ idealny, ale staram mojej mocy, aby zawsze mieć swoje ataki licznika. Nie do wyboru; Chcę, aby nie.

grafika artystyczna a grafika uzytkowa

1. Uruchom przyjaźń z końca na myśli. Istotne jest, że na samym początku swojej przyjaźni, ustawić swój umysł, że twój najlepszy przyjaciel zawsze będzie twoim najlepszym przyjacielem, nic więcej, nic mniej. Do „umysłu nad materią” reguła może nadal obowiązują. Bądź prywatnego regułę, że jest zakazany bawić jakieś przemyślenia odnośnie swojego najlepszego przyjaciela będącego idealnym partnerem, czy też, zawsze będziesz trzymać się tej notatce psychicznego i ostatecznie oznaczyć go jako idealnego partnera nie jako najlepszego przyjaciela. Ilekroć twój umysł przypadkowo przecina tę linię, potrząśnij ją tak szybko, jak to tylko możliwe.

2. zrezygnować przyciągać. Jest rzeczą normalną, a czasem nieuniknione, aby przyciągać do swojego najlepszego przyjaciela. Ale oczywiście, stały się najlepszymi przyjaciółmi, ponieważ widzieli w sobie nawzajem cech, które można znaleźć fascynujące i wyraźnie, atrakcyjny. Więc nie czuję się tak źle, albo zakłopotany, gdy czujesz przyciąga, ale nauczyć się wrócić do rzeczywistości. Gdy zobaczysz jego najlepszej strony, żartobliwie odwrócić swoją uwagę na jego najgorszej strony.

– autor artykułu