fotografia artystyczna dzieci wroclaw

Dobrym który użyłem jest CafePress.com lub można spróbować PhotoBox.com też. Musisz się zalogować i przesłać zdjęcie / S oraz wybrać jakiego rodzaju styl kalendarza chcesz. Oto gdzie można uzyskać ładunek wyborów.

Można zrobić prosty kalendarz ścienny, ponad wielkości kalendarzy ściennych lub 12 strony (cały rok) kalendarze biurkowe. Prosta 12 miesięcy do kalendarza strona może działać zbyt dobrze. Łatwiej jest stworzyć jedną stronę kalendarza styl, jeśli nie masz 12 zdjęć z siebie lub swojego przyjaciela! (Można też wykorzystać tę ideę dalej z elegancko prezentowanej książce zdjęć pełną ulubionej fotografii, ale to zupełnie nowy wyrób).

Następnym krokiem jest umieszczenie swoje zdjęcie do kalendarza na pulpicie (lub kalendarza zdjęć z wyboru). Należy uważać, aby ta część prawa, jako że kalendarz będzie musiał zostać przycięty zanim zostanie wysłane do Ciebie. Wtedy będziesz w zasadzie przejść przez proces płatności i zamówić swój własny kalendarz.

Na stronach internetowych wspomniałem umożliwiają wysyłanie kalendarz dla siebie – albo po prostu wysłał go bezpośrednio do przyjaciela lub znajomego. Jeśli to zrobisz, bądź przygotowany. Ten szczególny styl kalendarza stacjonarnym jedyny w swoim rodzaju sprawia, że ??na niezapomniany prezent! Będą ci za to. 🙂

– autor artykułu