artystyczna grafika komputerowa rzeszow

artystyczna grafika komputerowa rzeszow

Jaka jest różnica międzyosobniczej prawnik, radca prawny, adwokat, adwokat, radca i adwokat

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie wszystkie te terminy nieco mylące pochodzi? Więc odpowiedź brzmi, że są wszystkie rodzaje prawników pochodzi z różnych systemów prawnych. Niektóre terminy są z angielskim systemie prawnym, niektóre są ze Szkocji, a niektóre z amerykańskiego systemu prawnego.

Adwokat jest ktoś prawnie upoważniony do reprezentowania innej osoby, lub działa w ich imieniu.

Prawnik jest ktoś, kto może udzielić porady prawnej i został przeszkolony w zakresie prawa.

Czy prawnik i adwokat to synonimy? Zasadniczo tak, ale nie zawsze są one warunki wymienne, nie można na przykład powiedzieć, że daje moc prawnika, ale na pewno można powiedzieć, że daje pełnomocnictwo …

Spójrz ponownie na powyższych definicji, to teraz ma jakiś sens? Off Oczywiście, że tak.

Pełnomocnik w rzeczywistości jest czynnikiem, który prowadzi działalność w ramach organu, który jest kontrolowany i ograniczony w drodze pisemnego dokumentu o nazwie list, ani mocy, pełnomocnictwa udzielonego przez mocodawcę. Adwokatem jest urzędnikiem sądu uprawnionego do reprezentowania osoby zatrudniająca go (klienta) w postępowaniach sądowych.

Solicitor- Jeden, który zabiega, zwłaszcza taki, który ma na handel lub składek. Główny Oficer Prawo miasta, miejscowości lub departamentu rządowego, ale nie działa jako adwokat w sądzie, w przeciwieństwie do adwokata, który powołuje się w sądzie. (English Law).

Adwokat (Called Adwokat w Szkocji) przedstawia sprawę w sądzie. Większość starszych i wybitnych adwokatów są oznaczone radę króla (królowej).

Radca stanowienia prawa w przeszłości, przynajmniej w niektórych państwach regionach Stanów Zjednoczonych było rozróżnienie pomiędzy perspektywie radca prawny, który utrzymywał sprawę w sądzie i prawnikiem, który przygotował sprawę, ale nie twierdzą go.

– autor artykułu