artystyczna grafika komputerowa – studia i stopnia

6 Must-have Fotografia ślubna Pokrycie Needs – A jak je zdobyć za mniej niż $ 3.000

Gdy szukasz fotografa ślubnego pierwszą rzeczą jaką należy szukać jest jakość. Otrzymasz jeden dzień. to jest to! Kiedy pracujesz z budżetu trzeba zdecydować, gdzie swoje priorytety. A twój fotograf i kamerzysta powinien być na szczycie tej listy. To dlatego, że twoje wspomnienia są kształtowane przez swoich zdjęć i filmów ślubnych. Nie pamiętam, co jedzenie smakowało jak lub jakie piosenki Twój dj grał. Pamiętacie swój dzień w twoich zdjęciach.

Jakość swoich zdjęć ślubnych – czy są one doskonałe, czy nie – będzie miał wpływ, jak się czujesz o swoim ślubie zawsze. To wspaniały fotograf ślubny może przekształcić przeciętny miejsce w pałacu na zdjęciach. Ale biedny fotograf może absolutnie nie uchwycić nawet najbardziej wspaniały miejscach.

Więc na co zwrócić uwagę w niesamowitej fotograf ślubny? Spójrz na ich zdjęcia i wyobrazić sobie siebie w nich. Jak się czujesz? Czy narzeczeni wyglądać naprawdę szczęśliwi, czy czują się sztywne i dramatyczne? Który wolisz? Osobiście przejść do emocji. Uwielbiam to, że pierwsze spojrzenie, gdy widzi jego narzeczonej pana młodego po raz pierwszy. Kocham twarzy taty, gdy tańczy z córką, młodej, podczas tata-córka tańca. Kocham emocje na twarzach młodej pary, jak oni biegają do ich ucieczka samochodem. Są to momenty, których nie chcesz fotografa przegapić.

Kiedy myślisz o tym, co aspekty ślubu chcesz być zrobione, jakie rzeczy powinny być myślenie o? Istnieje sześć części omówię tutaj.

1. Zaangażowanie sesji. Właśnie zaręczyła – gratulacje! Chcesz powiedzieć światu. Chcesz umieścić go na Facebooku. Chcesz pokazać swój pierścionek zaręczynowy. Ale wszystko, co masz z wami został zastrzelony z telefonem. Nie dlatego, że pukam zdjęcia telefoniczne – Jestem Instagram nakrętkę siebie.

– autor artykułu