grafika artystyczna podrecznik warsztatowy

grafika artystyczna podrecznik warsztatowy

Aparaty Game – What You Need to Know

Więc słyszałeś o tej nowej grze aparatu, który twój kumpel kupił dla swojego stoiska jeleni polowania. Ale ci powiedział ile zdjęć nie trafił, bo było zbyt ciemno lub aparat nie był wystarczająco szybki?

Zakup nowego aparatu grę do polowania jelenia lub niedźwiedzia polowanie jest ważną decyzją. Oczywiście koszt jest ważne, ale większość myśliwych powie, że rzeczywisty koszt jest wtedy, gdy zauważysz, że zdjęcie po-in-a-lifetime o 16 pkt Buck, który jest roamingu wokół terenów łowieckich. Ciemne lub niewyraźne zdjęcia nie będzie Pan jakieś dobre przyjdzie dzień otwarcia sezonu łowieckiego Jeleń.

Istnieje wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem nowego aparatu gry. Bez zbytniego techniczne postaramy się przejrzeć ważne punkty, dzięki czemu można kupić najlepszy aparat grę do własnych styl polowania i terytorium.

Rzeczy do zbadania przed zakupem aparatu gra:

* Cyfrowe a analogowe

* Kolor kontra czarny-biały

* Jakość obrazu i rozdzielczość

grafika artystyczna podrecznik warsztatowy

* Podczerwień vs. Flash

* Żywotność baterii

* Kradzież system odstraszający

* Szybkość i wyzwalania budzenie Prędkość

* Łatwość użycia

* Koszt

Większość ludzi zgodzi się, że jedynym rodzajem aparatu, aby kupić dzisiaj to cyfrowy aparat gry. Cyfrowe aparaty gry są o wiele łatwiejsze w użyciu i można po prostu pobrać zdjęcia do komputera, zamiast dostać filmu opracowanego i przedruki wykonany w sklepie. Również kolor jest prawie zawsze odpowiedź, ponieważ istnieje bardzo niewiele powodów do zakupu czarno-białe kamery jeśli nie staramy się osiągnąć jakiś fotografii artystycznej.

Jakość i rozdzielczość zdjęć z aparatu gry będą się różnić w zależności od modelu. Większość aparatów gry dzisiaj dostarczyć w dowolnym miejscu między rozdzielczości 2 i 7 megapikseli. Jeśli chcesz wziąć zdjęcia o wysokiej jakości, które mogą być powiększone kiedyś trzeba zakupić aparat grę z minimum 3 megapikseli.

– autor artykułu