fotografia zajecia artystyczne w gimnazjum

fotografia zajecia artystyczne w gimnazjum

Chcesz być zdjęcie Wykonawca Try This!

Oto wskazówka zdjęcia mogą nigdy nie uważane … właściwie nie jestem pewien, czy to powinien być nazywany techniką zdjęć lub strategię lub nawet poradnik fotograficzny. Cokolwiek wybierzesz to nazwać, to jest cenne! Okaże cię do zdjęć artysty szybciej niż cokolwiek innego, nie wiem.

Kopiuj!

Jedną z głównych technik szkoleniowych stosowanych przez znakomitych malarzy sztuki – przez wieki – było uzyskać podstawy w dół, jak się da, a potem jechać do domu z praktyką poprzez kopiowanie prac wykonanych przez mistrzów.

fotografia zajecia artystyczne w gimnazjum

Będą starali się skopiować scenę, będą próbować skopiować każdy odcień koloru, będą próbować skopiować każde pociągnięcie i tak dalej. Właściwie, to nie tylko, jak mistrzowie sztuki rodzą, ale w jaki sposób fałszerze sztuki są tworzone, jak również. Nigdy nie starał się przejść obok etapie kopiowania.

Ale, kopiowanie jest najszybszym sposobem do podjęcia krok od technika artysty. Tysiące artystów w każdej dziedzinie wykazały, że jest to prawda.

Można zrobić to samo!

Przejdź przez swoich ulubionych książek i czasopism fotograficznych i wyłowić kilka zdjęć, które naprawdę lubię – i starać się je powielać!

fotografia zajecia artystyczne w gimnazjum

Chcesz dostać każdy szczegół jak najdokładniej. Chcesz gotowego zdjęcia do odróżnienia od oryginału. (Należy jednak pamiętać, że jest to ćwiczenie uczenia się – nigdy nie przechodzi się pracę jako własne!)

Bądź rozsądna … jeśli chcesz scenę wykonaną na wspaniały tropikalnej wyspie z palmy kołyszące, upaść fale i piękne dziewczyny w bikini … ale żyjesz w Katmandu w cieniu Mt. Everest, to oczywiście nie będzie działać!

To powiedziawszy, wybrać zdjęcie, które można powielać i zrób to! Postaraj się, aby to samo ustawienie, ten sam typ i kolor odzieży – ten sam rodzaj światła … wszystko!

Jest to ogromna ilość wysiłku, ale jest sowicie wynagrodzeni! BTW – Chciałbym zacząć od jakiejś martwej natury, a nie obejmują osób.

– autor artykułu